fbpx
O MNIE

Pasjonat Marketingu

Marketing interesował mnie od zawsze. Wraz z jego rozwojem, od lat poszerzam swoją wiedzę, uczestniczę w konferencjach i szkoleniach dla zawodowych marketerów. Praca z klientami to dla mnie ogromna przyjemność, a generowanie dla nich efektów marketingowych niesamowite spełnienie.

Pochodzę z Kluczborka w województwie Opolskim, jestem mężem i ojcem dwójki wspaniałych urwisów, mam psa, uwielbiam muzykę relaksacyjną, gram na basie, w wolnych chwilach biegam.

Godzin pracy

Godzin pracy

2500+

Ilośc projektów

Ilośc projektów

100+

Moja Wiedza

Zdobytą (między innymi dzięki wielu wybitnym specjalistów) wiedzą dzielę się nie tylko z moimi klientami, ale również czytelnikami. Zapraszam do mojego bloga, gdzie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pozwolą wznieść Twoją widoczność w internecie na poziom dotąd niedostępny.

Zwiększanie widoczności strony w Internecie

Zwiększanie widoczności strony w Internecie

Jak za pomocą treści sprawić, aby Twoja strona szybowała w górę w wyszukiwarce Internetowej, docierając do potencjalnych klientów.

Reklama za pomocą Facebook ADS

Reklama za pomocą Facebook ADS

Czym są cele reklamowe Facebooka, jak dobrać grupę odbiorców i sprawdzić ich zainteresowania? Dowiedz się tego już teraz i wykorzystaj w działaniach reklamowych.

Reklama za pomocą Google ADS (Adwords)

Reklama za pomocą Google ADS (Adwords)

Docieraj do swoich klientów za pomocą reklam tekstowych na górze wyników wyszukiwania Google. Poznaj najważniejsze zasady tworzenia reklam w Google.

Akademia wordpressa - kurs tworzenia strony na wordpress

Darmowy kurs tworzenia strony na WordPress

Mój autorski, darmowy kurs, dzięki któremu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć stronę internetową, od wyboru domeny, hostingu, po szablon i jego dostosowanie.

Przydatne narzędzia marketingowe

Przydatne narzędzia każdego marketera

Lista najbardziej popularnych i przydatnych narzędzi pozwalających na uzyskanie większych efektów działań marketingowych.

Kampanie rekmarketingowe Facebook ADS

Remarketing za pomocą FB ADS

Czym jest remarketing i jakie są jego możliwości? Z tego artykułu dowiesz się, jak powrócić z reklamą do osób, które odwiedziły juz twoją stronę, lub kupiły wybrane produkty, porzuciły koszyk itd.

Case Study

PONAD 250 % WZROSTU WIDOCZNOŚCI W GOOGLE

w 12 miesięcy, dla branży przemysłowej

Kamil Rzeźnik - digital marketing

Projektowanie i wdrażanie stron internetowych, aplikacje dedykowane, pozycjonowanie, kampanie reklamowe w Google i social mediach.