fbpx

MOJE portfolio

OGRODZENIA SENSO

WWW DESIGN & WORDPRESS

MACIEJ KNAPA

WWW DESIGN & WORDPRESS

EWAKUACYJNE.PL

WWW DESIGN / WordPress
pri

P.R.I

SEO & PRESTA SHOP

DJ LAMA

LANDING PAGE & ADS

FIGHTER WORKOUT CO.UK

SOCIAL MEDIA STRATEGY

FOTO CHUDY

WordPress / Analytics

KLUCZBORK SPOŁECZNOŚĆ

Social Media & WordPress
hanza

DORADZTWO PODATKOWE HANZA

strona www

Rekomendacje
moich klientów

Najlepszą formą sprawdzenia kompetencji są rekomendacje klientów. Prezentuję kilka z wielu.

ZBIGNIEW CHUDY

ZBIGNIEW CHUDY

Zawodowy Fotograf

"Szczerze rekomenduję wszystkim wspólpracę z Kamilem. Wszystkie założenia zostały zrealizowane zgodnie z dostarczonym planem działań, a efekty są zdumiewające"

B.R. HANZA

B.R. HANZA

DORADZTWO PODATKOWE

"Przygotowana strona spełnia wszystkie nasze oczekiwania, jest przejrzysta, szybko się ładuje, a treści poradnikowe przygotowane na blogu firmowym pozycjonują się znakomicie"

Marek Daniel

Marek Daniel

IW LTD

"Wspólpraca z Panem Kamilem przebiegała pomyślnie od początku do samego końca. Efektywność działań przez cały okres wspólpracy przewyższała nasze oczekiwania"

Mateusz Szymczyk

Mateusz Szymczyk

PROJEKTANT

"Strona internetowa która została przygotowana we wspólpracy z Panem Kamilem, generuje ogromny ruch, który przekłada się na sprzedaż. Udało mi się zdobyć wiedzę, która jest bezcenna. Szczerze polecam"

Karol Wojewoda

Karol Wojewoda

Blast mu

"Skorzystałem z usług Kamila w zakresie przygotowania kampani reklamowej, mającej na celu zgromadzenie co najmniej 200 graczy w dniu startu mojej gry Internetowej. Kampania ruszyła dokładnie 3 dni przed oficjalną data startu, a ruch w Analytics wskazywał że jest duże zainteresowanie. Jak się okazało w dniu premiery, musielismy wyłączyć reklamę, ponieważ serwer nie był w stanie wpuścić tak dużej ilości graczy, a kolejka z każdą chwilą się powiększała"

Mateusz Szymczyk

Mateusz Szymczyk

manager hotelu Brzozówka

"Pan Kamil, odpowiadał za kreowanie wizerunku naszego Hotelu, za prowadzenie kampanii reklamowych mających na celu uzyskanie zapytań od potencjalnych klientów z sektora biznesowego oraz ślubnego. Wspólpraca wygenerowała zadowalające efekty, w związku z czym, trwa nieprzerwanie"

Kamil Rzeźnik - digital marketing

Projektowanie i wdrażanie stron internetowych, aplikacje dedykowane, pozycjonowanie, kampanie reklamowe w Google i social mediach.