fbpx
Chcesz zwiększyć działania marketingowe?

Zapoznaj się z darmowymi materiałami, które dla Ciebie przygotowałem. Dowiesz się, jak wypracować konkretne efekty dla swojego biznesu, od jego widoczności – po sprzedaż usług i produktów. Najpierw jednak, zobacz jak pracuję.

Nazywam się Kamil Rzeźnik – pochodzę z Kluczborka, i zajmuję się zawodowo digital marketingiem. Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu widoczności biznesu w internecie, zwiększeniu sprzedaży usług i produktów – to znajdziesz u mnie, masę darmowych poradników. Możemy również nawiązać współpracę w zakresie usług które świadczę.

Na dobry początek
POROZMAWIAJMY!

Poznajmy się, a następnie porozmawiajmy o Twojej działalności. Jeżeli uda nam się odnaleźć wspólny język, będzie to znak ku temu – abyśmy mogli rozpocząć współpracę i omówić jej warunki. 

Następnie
DAJ MI ODROBINĘ CZASU!

Zanim wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnej współpracy, będę chciał wykonać audyt działań które podejmujesz względem widoczności w internecie.

Otrzymasz ode mnie
PLAN DZIAŁAŃ!

Przygotuję dla Ciebie indywidualny plan działań, który będzie miał na celu realizację najważniejszych celów dla twojego biznesu. To moment, w którym bęziesz zobowiązany do podjęcia decyzji i naszej współpracy.

Zakres usług

Zajmuje się tworzeniem stron internetowych, dstosowanych pod wymagania wyszukiwarek internetowych, a następnie zajmuje się ich promocją, dotarciem do potencjalnych klientów, tworzę kampanie reklamowe mające na celu pozyskanie leadów, sprzedaż usług i produktów, oraz większenie widoczności i świadomości marki wśród konsumentów.

seo

Pozycjonowanie (SEO)

FB ADS

Facebook & Social Media ADS

logo-adwords

Google ADS (Adwords)

Content Marketing

Content Marketing

... a teraz, czas na obecaną wiedzę!

-- BLOG --
Reklama za pomocą Google ADS (Adwords) – Podstawy

Reklama za pomocą Google ADS (Adwords) – Podstawy

Google to największy system reklamowy jaki znamy. I chociaż Facebook nie ma w pewnym sensie sobie równych, to Google Ads (dawniej Adwords) i tak, zajmuje […] Czytaj artykuł

Reklama za pomocą Facebook Ads

Reklama za pomocą Facebook Ads

Zapewne już wiesz, jak potężnym systemem reklamowym zarządza Facebook. Posiada on ogromną wiedzę na temat miliardów użytkowników korzystających na codzień z Social Mediów. Przydarzyła Ci […] Czytaj artykuł

Jak tworzyć content na blogu aby docierać do potencjalnych klientów?

Jak tworzyć content na blogu aby docierać do potencjalnych klientów?

Jak tworzyć content na blogu aby docierać do potencjalnych klientów? W dzisiejszym wpisie zajmiemy się bardzo ważnymi działaniami, jakie powinien bez wątpienia prowadzic każdy biznes. […] Czytaj artykuł

Napisz do mnie, jeżeli masz jakieś pytania

Kamil Rzeźnik - digital marketing

Projektowanie i wdrażanie stron internetowych, aplikacje dedykowane, pozycjonowanie, kampanie reklamowe w Google i social mediach.