fbpx

Zakup profesjonalnego szablonu do wordpressa

Akademia Wordpressa by Kamil Rzeźnik

Cześć!. Nadszedł czas aby wybrać profesjonalny szablon do WordPress’a i zająć się jego instalacją. Wszystko zależy od tego, jaki jest profil Twojej działalności, ale liczy się także gust. Poza tym, kupiony szablon o okreslonej tematyce można dostosować pod siebie. To co, zaczynamy ?.

Poniżej prezentuję Ci dwie strony na których można kupić tysiące szablonów według określonych licencji, z którymi zapoznaj się w pierwszej kolejności przed zakupem.

Zakup szablonu wordpress evanto

Pierwszą stroną którą polecam jest EVANTOMARKET i ich „Theme Forest„.

Wybierając zakładkę „WordPress” możesz wybrać kategorię szablonów, lub w polu wyszukiwania określić swoją tematykę, ale po angielsku.

Możesz także sortować wyniki według opcji „Najlepsi sprzedający” lub „Najlepiej oceniane„.

Zwróć uwagę w trakcie przeglądania propozycji, że spora część szablonów posiada w sobie dodatkowe skórki. Na przykład szablon BeTheme, oferuje aż 400 skórek dla niemalże każdej branży. Kosztuje 60$ lub 2950$ w zależności od wybranej licencji.

Aby zobaczyć na żywo wybrany szablon kliknij na jego karcie „Live Preview” i rozpocznij przeglądanie.

Jeżeli wybierzesz szablon, musisz założyć konto, potwierdzić je linkiem aktywującym który przyjdzie na twoją pocztę mailową. Opcji płatności w ThemeForest jest kilka. Najpopularniejsze to zapłata kartą VISA/MASTERCARD lub poprzez PayPall. Obie metody są bezpieczne. Wybierając opcję pierwszą możesz wykonać płatność natychmiastowo, bez zakładania konta na PayPall i transferowaniu tam środków. W przypadku posiadania PayPall’a, wybór należy do Ciebie. Po zakupie szablonu jest on dostępny w sekcji „Download”, do której wejdziesz poprzez ikonkę swojego avataru.

Kolejną stroną na której możesz kupić szablon (polecana przeze mnie) jest TemplateMonster, która pojawiła się już w wersji polskojęzycznej. Osobiście wolę jednak ThemeForest. Ale to mój wybór.

Tutaj również rozwijamy zakładkę „WordPress” i wybieramy interesującą nas kategorię.

Najeżdżając na miniatury szablonów, możesz od razu na automatycznym podglądzie otworzyć „Live Demo” i sprawdzić, czy szablon jest dla Ciebie atrakcyjny.

Ceny są różne, licencje także, należy się z nimi dokładnie zapoznać przed zakupem. Te niższe ceny w standardzie oznaczają, iż możesz użyć szablonu jeden raz, dla jednego klienta lub siebie. Dużo droższe licencje pozwalają na seryjne użycie i sprzedaż dostosowanych pod klienta stron opartych na danym szablonie.

W TemplateMonster za zakupy również zapłacisz kartą VISA/MASTERCARD lub PayPall-em. Są też inne opcje: Discover czy American EXPRESS. Wybór należy do Ciebie.

Kupione szablony natychmiast po wpłacie dostępne są w panelu twojego konta w sekcji „Pobrania„.

Teraz pozostaje Ci tylko żmudne przeglądanie setek szablonów, ale zaznaczam że warto, wpadniesz w końcu na taki, który będzie idealny. I to właśnie na nim zbudujesz swoją witrynę. W kolejnej lekcji Akademii WordPress’a dowiesz się jak zainstalować kupiony szablon w wordpressie. Ja użyłem szablonu o nazwie „Jupiter”, znajdziesz go pod tym linkiem.

Pozdrawiam Cię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *